کد خبر : 6885
زمان انتشار : 11:59:44 - 1397/08/02
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار: بیش از این صلاح نیست وزارت کار با سرپرست اداره شود /شریعتمداری سوابق و تجارب خوبی دارد
مرتضی رجبی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری ، تحلیلی صدای صنایع اظهار داشت:شریعتمداری تجارب و سوابق خوبی دارد و اگر در برنامه های خود بتواند روابط کار را تقویت کند قطعا موفق خواهد بود.

به گزارش شبکه خبری صدای صنایع ،نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار اظهار داشت: زمانی که یک وزارت خانه بصورت سرپرستی اداره میشود عملا هیچگونه برنامه و کاری نمیتوان در آن انجام داد و کار ها  فقط بصورت روز گذر پیش میرود با این اوصاف به عقیده بنده بیش از این صلاح نیست وزارت کار و سایر وزارتخانه ها با سرپرست اداره شود .


مرتضی رجبی ادامه داد: هر وزیری که مسئولیت وزارت کار را بر عهده میگیرد میبایست نسبت به اجرای وظایف و برنامه ها در تشکل های کارفرمایی و کارگری خود را مکلف بداند و از سوی دیگر با بکارگیری نیروهای متخصص هر سه حوزه تعاون ، رفاه و کار را به بهترین شکل راهبری کند.


وی در پایان خاطرنشان کرد: شریعتمداری تجارب و سوابق خوبی دارد و اگر در برنامه های خود بتواند روابط کار را تقویت کند قطعا موفق خواهد بود.